Швейцарія - Данія - 3:3 / REUTERS

У вівторок в Європі відбулося вісім поєдинків в рамках 2-го туру відбіркового турніру Євро-2020 з футболу.

У Базелі зустрічалися одні з фаворитів групи D - Швейцарія та Данія. До 83-ї хвилини швейцарці вигравали з більш ніж переконливим рахунком - 3:0, однак скандинави продемонстрували фірмовий характер, зумівши зробити практично неможливе. Два голи були відіграні ними на 84-й і 88-й хвилинах, а на 90+3-й хвилині Дальсгаард скористався помилкою воротаря швейцарців Зоммера і вирвав неймовірну нічию - 3:3!

З точно таким же рахунком завершилося протистояння в Осло між сусідами - командами Норвегії та Швеції. Норвезька команда виграла - 2:0, однак шведи забили три голи в кінцівці зустрічі. Але останній акорд був зіграний господарями - гол на 90+7-й хвилині приніс норвежцям нічию 3:3.