Зоря виграла в Олександрії / фото: ФК Зоря

У 31-му турі української Прем'єр-ліги "Зоря" приймала "Олександрію". Господарі здобули перемогу з рахунком 3:1.

На 12-й хвилині Олексій Довгий головою переправив м'яч в сітку і вивів гостей вперед.

Але до перерви "Зоря" відзначилася двічі - спочатку після помилки суперників влучного удару завдав Артем Громов, а потім Максим Луньов вивів вже господарів вперед.

На 68-й хвилині Дмитро Хомченовський красивим голом поставив крапку в матчі.

"Зоря" набрала 43 очки і вийшла на четверте місце в таблиці УПЛ. В "Олександрії" - 49 очок і третє місце. Олександрійці виграли бронзові медалі ще за підсумками минулого туру.

"Зоря" - "Олександрія" - 3:1

Голи: Громов, 29, Луньов, 44 - Довгий, 13

"Зоря": Шевченко, Тимчик, Вернидуб, Білий, Михайличенко, Сілас, Чайковський, Караваєв, Луньов (Кабаєв, 71), Хомченовський, Громов (Іванович, 88).

"Олександрія": Рудик, Лучкевич, Микицей, Бабогло, Стецьків (Шастал, 57), Довгий, Гречишкін, Дедечко (Банада, 79), Паламар, Протасов (Сітало, 72), Бухал.

УНІАН також повідомляв про те, що "Динамо" в 31-му турі УПЛ здобуло вольову перемогу над "Львовом".