Лугано - Динамо / REUTERS

Київське "Динамо" у другому турі групового етапу Ліги Європи на виїзді грало з бронзовим призером чемпіонату Швейцарії "Лугано". Зустріч завершилася без забитих голів.

Вже в дебюті матчу "Динамо" врятувала поперечина. Георгій Бущан, який замінив Дениса Бойка (він отримав травму на розминці), відбив удар з гострого кута, тут же Карліньос Жуніор головою намагався добити, але влучив у каркас.

"Динамо" свій перший по-справжньому небезпечний момент у першому таймі створило лише в кінцівці, але голкіпер витягнув м'яч з нижнього кута воріт після удару Сергія Сидорчука.

Після перерви стовідсотковий момент у киян упустив Віктор Циганков, який метрів з шести головою пробив вище цілі.

В кінцівці матчу за "Динамо" знову зіграла поперечина після удару головою від Міята Марича.

"Динамо" в п'ятому матчі поспіль у всіх турнірах змогло зберегти свої ворота сухими.

Таким чином, після двох турів у активі киян 4 очки, у "Лугано" - 1.

У паралельному матчі групи В "Мальме" і "Копенгаген" зіграли внічию (1:1). У "Копенгагена" - 4 очки, у "Мальме" - 1.

"Лугано" - "Динамо" - 0:0

"Лугано": Бауманн, Яо, Дапрела, Лаванші, Марич, Вечеї, Ловрич (Кустодіо, 71), Саббатіні, Араторе (Дальмонте, 64), Карліньос, Герндт (Холендер, 78)

"Динамо": Бущан, Миколенко, Кадар, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв (Гармаш, 84), Буяльський, Вербич (Де Пена, 88), Циганков, Родрігес (Бесєдін, 70)

УНІАН раніше також повідомляв про те, що ще один представник України в Лізі Європи "Олександрія" зіграла внічию з "Гентом".