Шахтар розгромив суперника / фото REUTERS

Донецький "Шахтар" вийшов у півфінал Ліги Європи 2019-2020, "Фінал восьми" якої проходить у Німеччині.

У одноматчевій дуелі в рамках 1/4 фіналу "гірники" в Гельзенкірхені розгромили швейцарський "Базель" - 4:1.

"Шахтар" вийшов вперед вже на 2-й хвилині матчу - після подачі кутового голкіпер "Базеля" помилився, а Жуніор Мораєс завдав точного удару головою.

Гол Жуніора Мораєса / фото REUTERS

"Гірники" домінували на полі і в середині тайму збільшили перевагу. Марлос записав собі в актив другу гольову передачу, на цей раз на Тайсона, якому відзначитися допоміг рикошет.

Гол Тайсона / фото REUTERS

До перерви Мораєс міг оформляти дубль, але не зумів переграти голкіпера з близької відстані.

У другому таймі "Шахтар" пережив кілька неприємних епізодів, а потім довів рахунок до великого. Тайсон заробив пенальті, який реалізував Алан Патрік.

Гол Алана Патріка / фото REUTERS

На 88-й хвилині Додо після пасу Тете добив суперника ударом в дальній кут.

Додо / фото REUTERS

У компенсований час "Базелю" вдалося провести гол престижу.

"Шахтар" втретє в своїй історії пробився в півфінал Ліги Європи/Кубка УЄФА. За вихід у фінал "гірники" будуть боротися з італійським "Інтером".

"Шахтар" - "Базель" - 4: 1

Голи: Мораєс, 2, Тайсон, 22, Алан Патрік, 75 (з пенальті), Додо, 88 - ван Вольфсвінкель, 90 + 2

"Шахтар": Пятов, Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко, Степаненко, Маркос Антоніо (Майкон, 85), Алан Патрік (Коваленко, 78), Марлос (Соломон, 72), Тайсон (Тете, 85), Мораєс (Фернандо, 85)

"Базель": Ніколіч, Петретто, ван дер Верфф (Рамірес, 74), Альдерете, Відмер, Джака (Маршан, 60), Кампо, Фрай, Артур Кабрал (Адемі, 74), Штокер (ван Вольфсфінкел, 74), Пюлюлю

Попередження: Патрік, 53, Бондар, 87 - Фрай, 26, Кабрал, 64