Баварія виграла черговий міжнародний трофей / фото REUTERS

Мюнхенська "Баварія" завоювала Суперкубок УЄФА-2020.

У фінальному матчі, який пройшов у Будапешті, підопічні Ханса-Дітера Фліка здолали іспанську "Севілью" з рахунком 2:1.

Основний час завершився внічию 1:1 - голами відзначилися Лукас Окампос і Леон Горецка. Вирішальний епізод зустрічі стався в кінцівці першого овертайму - переможний м'яч у складі німецької команди ударом головою забив Хаві Мартінес.

Нагадаємо, мюнхенці отримали право поборотися за Суперкубок УЄФА після перемоги у фіналі Ліги чемпіонів, а "Севілья" виграла Лігу Європи.

Фоторепортаж - REUTERS.

Суперкубок УЄФА: підсумки

• Матч проходив з уболівальниками на трибунах - УЄФА дозволив заповнити арену на 30 відсотків.
  • "Баварія" вдруге у своїй історії виграла трофей. Перший Суперкубок УЄФА мюнхенці завоювали у 2013-му році, а ще в трьох матчах програвали.
  • "Севілья" вшосте боролася за Суперкубок УЄФА. Іспанський клуб лише одного разу виграв трофей у 2006-му році.
  • Команди провели між собою третій матч. Минулі два відбулися у чвертьфіналі Ліги чемпіонів 2017-2018. Тоді "Баварія" перемогла на виїзді - 2:1, а в Німеччині була зафіксована нічия - 0:0.