Маріуполь піднявся на четверте місце в УПЛ / фото football.ua

Шостий тур Української Прем'єр-ліги відкрив матч "Миная" і "Маріуполя".

Гості насилу змогли перемогти - 1:0.

Найкращий момент для взяття воріт у першому таймі був у "моряків" на восьмій хвилині, коли після подачі з лівого флангу Сікан пробив головою, а м'яч влучив у поперечину воріт "Миная".

Тільки в додатковий час "Маріуполь" зміг забити переможний гол. Саків збив Мішньова, а Бондаренко реалізував пенальті - 1:0.

Після шести турів "Маріуполь" набрав 10 очок і займає 4-те місце в турнірній таблиці УПЛ. "Минай" має на своєму рахунку 4 пункти і йде 11-м.

"Минай" - "Маріуполь" - 0:1

Гол: Бондаренко, 90+2 (з пенальті)

"Минай": Попович, Меліченко, Лопирьонок, Матіч, Глагола (Книш, 32), Голодюк (Ткачук, 46), Нурієв, Саків, Кожанов (Маембе, 46), Шиндер (Ахмедзаде, 87), Сніжко

"Маріуполь": Гальчук, Кірюханцев, Чоботенко, Биков, Стасюк, Чех, Танковський, Топалов, Бондаренко, Мішньов, Сікан (Кулаков, 59)

Попередження: Сніжко, Лопирьонок, Матіч, Шиндер - Стасюк, Биков

6-й тур УПЛ: головне