Шахтар забив 5 голів за 50 хвилин / фото ФК Шахтар

Донецький "Шахтар" у шостому турі Української Прем'єр-Ліги приймав "Львів" у Києві на НСК "Олімпійський".

Команда Луїша Каштру розгромила суперника з рахунком 5:1.

Всі найцікавіші події поєдинку відбулися в перші 50 хвилин.

До 20-ї хвилини "гірники" зробили рахунок 4:0 на свою користь і фактично поховали інтригу. Коваленко оформив дубль, а ще по одному точному удару на свій рахунок записали бразильці Маркос Антоніо і Дентіньо.

"Львів" розмочив рахунок на 25-й хвилині, а майже відразу після перерви чемпіон України встановив остаточний рахунок - Соломон завдав точного удару з підкруткою в дальній кут воріт.

Практичний весь другий тайм "Шахтар" спокійно контролював ситуацію на полі та не дозволив супернику скоротити відставання в рахунку.

"Шахтар" набрав вже 12 очок і вийшов на друге місце в таблиці з відставанням від "Динамо" на два пункти. "Львів" (1 очко) залишається останнім.

"Шахтар" - "Львів" - 5:1

Голи: Коваленко, 4, 18, Маркос Антоніо, 9, Дентіньо, 16 - Шина, 25

"Шахтар": Трубін, Додо, Бондар, Хочолава, Корнієнко (Сіпріано, 58), Майкон, Маркос Антоніо (Болбат, 58), Марлос, Коваленко (Соломон, 25), Тете, Дентіньо (Вакула, 75)

"Львів": Костик, Борзенко, Кравчук, Міхоубі, Богунов, Айнсалу, Шина (Сабіно, 63), Клименчук, Кошман, Казлаускас (Чиряк, 74), Філіпе (Нич,54)

Попередження: Вакула - Шина, Кошман, Казлаускас, Богунов, Борзенко, Сабіно

6-й тур УПЛ: головне