Кулач забив переможний гол / фото ФК Ворскла

У шостому турі Української Прем'єр-ліги донецький "Олімпік" приймав полтавську "Ворсклу".

Гості здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Переможний гол на 70-й хвилині забив нападник "Ворскли" Владислав Кулач. В останні хвилини донеччани всіма силами йшли вперед, а полтавці залишилися в меншості після видалення Наджеєба, але все-таки втримали переможний рахунок.

Варто відзначити, що гру через коронавірус пропускали головний тренер полтавців Юрій Максимов і ряд футболістів команди.

"Ворскла" завдяки цьому результату змогла зрівнятися за очками з "Динамо" і знову випередити "Шахтар" на два пункти. В активі полтавців 14 очок і друге місце в турнірній таблиці УПЛ.

"Олімпік" - "Ворскла" - 0:1

Гол: Кулач, 70

"Олімпік": Кичак, Лебеденко, Снурніцин, Цимбалюк, Пасіч, Бабенко, Тейшейра (Чогадзе, 84), Завійський (А. Кравчук, 75), Політило (Романовський, 84), Альваренга (Беніто, 57), Каргбо (Шахаб, 57)

"Ворскла": Різник, Сапай (Челядін, 11), Альюн, Чеснаков, Якубу, Васін (Щербак, 64), Пуцлін, Пердута, Семілет (Д. Кравчук, 46), Степанюк, Кулач

Попередження: Тейшейра, Альваренга - Якубу, Різник

Вилучення: Якубу, 90+2

6-й тур УПЛ: головне