Динамо забило по голу в кожному таймі / фото ФК Динамо Київ

У шостому турі Української Прем'єр-ліги львівський "Рух" приймав на своєму полі київське"Динамо".

Команда Мірчі Луческу перемогла з рахунком 2:0.

Динамівці дуже активно розпочали перший тайм і на 30-й хвилині повели в рахунку: Циганков віддав пас за спину захисникам, а Де Пена завдав удару в дотик.

"Рух" активізувався ближче до кінця зустрічі, проте реалізувати свої шанси господарі не змогли. "Динамо" скористалося вільними зонами попереду і забило вдруге в самій кінцівці матчу, коли Родрігес отримав передачу з флангу і розстріляв ворота Бандури - 2:0.

"Динамо" набрало 14 очок і продовжує лідирувати в турнірній таблиці, випереджаючи "Шахтар" на два пункти. "Рух" має два очки і йде передостаннім.

"Рух" - "Динамо" - 0:2

Голи: Де Пена, 30, Родрігес, 90

"Рух": Бандура, Копіна, Дуць, Стаменкович, Глига, Мартинюк, Брікнер (Федорчук, 46), Р. Русин, Б. Бойчук (Притула, 90+2), Климчук (Мисик, 46), Кондраков (Кухаревич, 46)

"Динамо": Бущан, Караваєв, Попов, Забарний, Миколенко (Кендзьора, 70), Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський (Шепелєв, 85), Де Пена (Родрігес, 80), Супряга (Вербич, 70)

Попередження: Климчук, Мартинюк

6-й тур УПЛ: головне