Донбас обіграв ісландську команду в матчі Континентального кубка / hcdonbass.com

У Ризі пройшов матч Другого раунду Континентального кубка.у Групі С, в якому "Донбас" обіграв ісландська Виикнгар.

Матч завершився з рахунком 6:3 на користь донецької команди, повідомляє офіційний сайт ХК Донбас.

Матч вийшов несподівано важким для чемпіона України, який вважався явнымм фаворитом. Адже перші два періоди переможця так і не виявили - 1:1 і 1:1. І тільки в третій 20-хвилинці Донбас виграв з рахунком 4:1, довівши загальну перевагу до 6:3.

Таким чином, "Донбас" здобув другу поспіль перемогу в двох матчах на цьому турнірі.

У неділю команда проведе заключний третій матч з латвійським ХК Курбадс, який стане визначальним у боротьбі за перемогу в турнірі.