"Крижані вовки" - "Донбас" / uhl.ua

У Києві відбувся черговий матч регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому «Крижані Вовки» приймали «Донбас». Донецька команда двічі поступалася по ходу гри, але в підсумку перемогла - 5:3, повідомляє офіційний сайт УХЛ.

Старт матчу зіпсувало розбите захисне скло на арені «Шалетт». Гра була зупинена на 4-й хвилині, на виправлення ситуації пішло близько 15 хвилин. У першому періоді «Донбас» володів ініціативою, але так і не зміг забити у ворота Віталія Власенка, а за 5 секунд до кінця періоду господарі відкрили рахунок - гол забив Шапіро.

Донеччани змогли відігратися лише в кінцівці другого періоду – Лялька реалізував свій сольний прохід. Але «Вовки» знову закинули шайбу «у роздягальню».

Тільки в третьому періоді гості знайшли свою гру, яка принесла результат. Чотири шайби поспіль (хет-трик Віталія Ляльки) дозволили «Донбасу» здобути вольову виїзну перемогу.

«Крижані Вовки» – «Донбас» – 3:5 (1:0; 1:1; 1:4)

Шайби: 1:0 Шапіро (Дворник, Черемнов), 19:55. 1:1 Лялька – більш., 34:22. 2:1 Черемнов (Шабанов, Дворник), 39:19. 2:2 Лялька (Пуголовкін), 46:06. 2:3Коренчук (Лялька), 47:56. 2:4 Кузьмик (Костіков), 51:52. 2:5 Лялька (Пуголовкін, Коренчук – більш), 52:52. 3:5 Шабанов (Дворник, Черемнов), 54:59.