Київ-Баскет обіграв гостей з Запоріжжя в матчі баскетбольної Суперліги / fbu.ua

В суботу столичний Київ-Баскет приймав Запоріжжя в другому домашньому матчі ігрового тижня.

Гра завершилася з рахунком 88:83, повідомляє офіційний сайт змагань.

Ключовим у першій половині став потужний ривок господарів у першій чверті, яку команда Євгена Мурзіна виграла з рахунком 30:10. У другій десятихвилинці гості зуміли вирівняти гру, але не більше – на велику перерву господарі пішли за солідної 19-очковой переваги. За першу половину кияни реалізували 7 триочкових за 40% влучності, а запоріжцям дуже завадили 12 втрат, яких вони припустились за 20 хвилин ігрового часу.

А ось у третій чверті Запоріжжя додало вже суттєво. Гості в першу чергу увімкнулися у захисті, пропустивши за десятихвилинку лише 10 очок, не збавивши при цьому обертів у нападі. Класний відрізок провів Холтон, який набрав 10 очок за чверть.

Відчувши впевненість, гості продовжували домінувати на майданчику, скоротивши відставання до 4 балів. Але Київ-Баскет зумів вилізти з невеличкої психологічної ями і повернути собі більш впевнену перевагу. Запоріжців це не зупинило: гості зробили останню спробу нарешті наздогнати киян і після влучного триочкового Кондракова знову скоротили відставання до 4 балів.

Але на повоноцінний камбек резервів у команди Плеханова не знайшлося. Серія підбирань на чужому щиті, а також вдала гра у нападі від Латковича та Кріка допомогла господарям зберегти переможний рахунок. Київ-Баскет вдруге в сезоні переміг Запоріжжя вдома – 88:83, і вийшош вперед у сезонній серії.

Щодо топ-гравців матчу, то персональний рекорд сезону встановив Крік, який набрав 32 очка (3/7 двоочкових, 6/10 триочкових, 8/12 штрафних), а також зробив 2 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот (РЕ +22). У Запоріжжя за собою команду вели Холтон та Хілл, які набрали 29 та 27 очок відповідно.

Свій наступний матч Київ-Баскет зіграє 18 січня на виїзді проти Одеси, а Запоріжжя 17 січня зірає вдома проти Дніпра.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Київ-Баскет – Запоріжжя 88:83 (30:10, 21:22, 11:23, 26:28)

Київ-Баскет: Латкович 18 + 9 підбирань + 9 передач + 4 перехоплення, Крик 32 + 4 втрати, Крутоус 16 + 7 підбирань + 5 передач, Нванкво 4 + 5 підборів, Челован 5 - старт; Луценко, Сандул 5, Носков 0 + 4 підбирання, Петров 8, Горобченко.

Запоріжжя: Холтон 29 - 5 втрат, Кондраков 5, Мироненко 0 + 3 підбирання, Хілл 27 + 10 підборів, Преслі 4 + 4 підбирання - старт; Буц 5 + 4 підбирання, Овдеєнко, Тарасенко 2, Трент 11 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення + 5 втрат.