Харт став 10-м воротарем в історії, який виграв 5 і більше матчів поспіль у віці до 21 року / twitter.com/nhlphiladelphia

У ніч на п'ятницю в Національній хокейній лізі гол Тревіса Занхайма на третій хвилині овертайму дозволив "Філадельфії" (22-23-6) здобути шосту перемогу поспіль і продовжити віру в диво.

Один з аутсайдерів ліги виграв з рахунком 3:2, здобувши шосту перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті, повідомляє офіційний сайт змагань.

"Флайєрс" двічі відігравалися, відповідаючи на голи Давида Пастрняка, в тому числі на 11-й хвилині третього періоду, коли в більшості відзначився Оскар Ліндблум. Занхайм в овертаймі теж реалізував зайвого, що дозволило гостям завершити зустріч зі стовідсотковою реалізацією більшості.

Знову здорово зіграв у воротах Картер Харт, який зробив 23 сейва і продливший особисту переможну серію до п'яти матчів. А захисник Іван Проворов провів на льоду 30 хвилин і 20 секунд, встановивши особистий рекорд в НХЛ. Росіянин став першим гравцем "Флайєрс" з 18 березня 2015 року (Майкл дель Зотто), який провів на льоду більше 30 хвилин.

"Мені не вистачить слів, щоб описати гру хлопців. Мабуть, сьогодні у нашому виконанні був кращий матч", - сказав тренер "Флайєрс" Скотт Гордон.

"Бостон" (27-17-7) зазнав третьої поразки поспіль і п'яте в останніх шести матчах. Пастрняк досяг рубежу в 30 шайб, а воротар Туукка Раск, який повернувся в склад після струсу мозку, зробив 38 сейвів. В останніх п'яти поразках "Брюїнз" змогли забити лише 12 голів, але тренер Брюс Кессіді за підсумками зустрічі в четвер був у першу чергу незадоволений грою команди в обороні.

"Треба це виправити. Хлопці повинні вирішити, чи збираються вони грати правильно і віддавати всі сили, - сказав Кессіді. - Якщо б ми забивали по п'ять штук за матч, була б інша розмова. Але зараз ми знаходимося трохи в іншій позиції".

"Філадельфія" 25 разів поступалася після двох періодів і закінчила матч перемогою у такій ситуації все у другій.

НХЛ. Регулярний чемпіонат.

31 січня.

Бостон - Філадельфія 2:3 (в овертаймі) (1:1, 1:0, 0:1, 0:1)

Шайби: 03:05 Пастрнак - 29 (Крюг, Маршан - більш) - 1:0, 19:18 Жиру - 15 (Ворачек) - 1:1, 25:11 Пастрнак - 30 (Бержерон, Хара) - 2:1, 50:36 Ліндблом - 7 (Ворачек, Санхэйм - більш) - 2:2, в овертаймі 02:56 Санхэйм - 5 (Кутюр'є, Врешті - більш) - 2:3

Воротарі: Раск - Харт

Кидки: 25 (10+7+8+0) - 41 (8+17+11+5)

Три зірки: Санхэйм (Ф), Пастрнак (Б), Раск (Б)

Нью-Джерсі - Нью-Йорк Рейнджерс 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

Шайби: 05:10 Хишер - 14 (більш) - 1:0, 16:18 Йоханссон - 8 (Бойл, Северсон - більш) - 2:0, 19:58 Зибанеджад - 18 (Хейес - більш) - 2:1, 36:36 Зибанеджад - 19 (Зуккарелло, Хейес - більш) - 2:2, 44:43 Крайдер - 23 (Зуккарелло, Зибанеджад) - 2:3, 45:36 Яковлєв - 2 (Йоханссон, Хишер) - 3:3, 54:24 Зибанеджад - 20 (Зуккарелло, Бучневич) - 3:4

Воротарі: Кинкейд - Лундквіст

Кидки: 22 (8+5+9) - 25 (6+12+7)

Три зірки: Зибанеджад (НЙ), Зуккарелло (НЙ), Хишер (НД)

Вінніпег - Коламбус 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)

Шайби: 04:34 Шайфли - 26 (Wheeler, Морроу) - 1:0, 08:52 Панарін - 20 (Мюррей, Джонс) - 1:1, 13:30 Андерсон - 16 (Панарін, Джонс - більш) - 1:2, 33:21 Епплтон - 3 (Копп, Лем'є) - 2:2, 34:18 Бьоркстранд - 8 (Веннберг, Фоліньо) - 2:3, 48:47 Рослович - 4 (Майерс, Троуба - більш) - 3:3, 58:46 Коннор - 22 (Літтл, Троуба) - 4:3

Воротарі: Хеллебайк - Бобровський

Кидки: 26 (8+9+9) - 31 (11+12+8)

Три зірки: Уілер (В), Панарін (К), Троуба (В)