Українські хокеїсти провалили початок матчу з поляками / uhl.ua

У Броварах на арені «Термінал» пройшов матч міжнародного турніру між збірними України та Польщі.

На відміну від першого матчу, особливої боротьби на льоду не вийшло, повідомляє сайт Української хокейної ліги.

Гості ще в стартовому періоді практично вирішили результат протистояння. Наша команда пропустила одразу чотири шайби у противників відзначилися Хмєльовські, Колуш, Коларж і Пшигодски.

Трохи прийти в себе підопічні Андрія Срюбко змогли за другі 20 хвилин. Але й тут успіху досягли гості – Колуш відзначився дублем і встановив рахунок 5:0 на користь поляків.

Господарі майданчика почали гостріше атакувати, що і вилилося у гол від Тимура Гриценко на старті третьої 20-хвилинки. Тренери збірних дозволили собі велику ротацію складів. Як не старалися наші співвітчизники, але засмутити суперників хоча б раз до фінальної сирени їм не вдалося. 5:1 – вже завтра наші сусіди у випадку перемоги над румунської збірної можуть забезпечити собі тріумф на турнірі.

Україна – Польща 1:5 (0:4, 0:1, 1:0)

Шайби: 0:1 Хмєльовські (Коморски), 00:53. 0:2 Колуш (Хмєльовські - більш.), 04:35. 0:3 Коларж (Малашински, Бепиршч), 05:27. 0:4 Пшигодски (Колар), 16:03. 0:5 Колуш (Бепиршч), 25:03. 1:5 Гриценко (Тимченко, Скрипець), 41:45.