Дніпро легко обіграв Крижаних Вовків / uhl.ua

У Херсоні завершився другий матч серії 1/4 фіналу плей-офф Української хокейної ліги, в якому місцевий "Дніпро" обіграв Крижаних Вовків з Києва.

Матч закінчився з рахунком 5:0, а серію херсонці виграли із загальним рахунком 2-0, повідомляє офіційний сайт ліги.

Вже в першому періоді херсонці зробили вагомий заділ для перемоги в матчі і у всій серії, закинувши три шайби. Голами відрізнялися Євген Зик, Олексій Янішевський та Іван Золотухін.

У другому періоді «Дніпро» не збавив обертів, але голи вдалося закинути лише на останніх хвилинах ігрового відрізка: Микита Макарицкий вразив ближній верхній кут, а Микита Коваленко реалізував вихід один на один.

У третьому періоді голів не відбулося, воротар «Дніпра» Олег Петров оформив 10-й шатаут в сезоні.

«Дніпро» вийшов до півфіналу плей-офф ВХЛ, де зіграє проти «Кременчука».

Нагадаємо, в другій чвертьфінальній парі з'ясовують стосунки «Динамо» і «Білий Барс». На даний момент білоцерківці ведуть в серії з рахунком 1:0.

УХЛ. Плей-офф.

Перший раунд

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 5:0 (3:0, 2:0, 0:0) серія – 2:0

1:0 – Зик (Тимченко) – 05:16, 2:0 – Янішевський (Бондаренко, Ромащенко) – 10:26, 3:0 – Золотухін (Жвачкін) – 17:39, 4:0 – Макарицкий (Зик) – 36:25, 5:0 – Коваленко (Пугачов, Шулешов) – 37:55

Воротарі: Петров – Власенко.