Білий Барс - Динамо / uhl.ua

Білоцерківський «Білий Барс» став четвертим півфіналістом плей-офф сезону Української хокейної ліги, обігравши у чвертьфінальній серії харківське «Динамо».

Друга гра, що відбулася у Білій Церкві, завершилася перемогою "Барса" - 3:1. Рахунок в серії до двох перемог став 2:0.

«Білий Барс» – МХК «Динамо» 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Печерських (Арабов - більш.), 16:30, 1:1 Чердак (Олійник), 17:08, 2:1 Панченко (Ружников, Гребеник), 37:09, 3:1 Гребеник (Тимченко, Печерських), 49:50.

Таким чином, команда з Білої Церкви склала пару донецькому «Донбасу», з яким зустрінеться в півфіналі. Нагадаємо, раніше переможець іншого чвертьфіналу – херсонський «Дніпро» вийшов на ХК «Кременчук».

Серії півфіналу плей-офф триватимуть до чотирьох перемог однієї з команд (максимальна кількість ігор – 7).

Команди, які посіли більш високі місця за підсумками регулярного сезону, будуть мати перевагу домашнього льоду, провівши на своїх майданчиках перший і другий матчі.

«Кременчук» - «Дніпро»

Перші матчі серії відбудуться 11-го і 13 березня в Кременчуці, а 16-го і 18-го числа команди зіграють у Херсоні. У разі потреби 21-го, 24-го і 27 березня клуби зіграють вирішальні поєдинки. Зазначимо, що п'ятий і сьомий матчі пройдуть на домашній арені кременчужан.

«Донбас» - «Білий Барс»

Перші матчі серії відбудуться 12-го та 14 березня в Дружківці, а 17-го і 19-го числа команди зіграють у Білій Церкві. У разі потреби 23-го, 25-го і 28 березня клуби зіграють вирішальні поєдинки. Зазначимо, що п'ятий і сьомий матчі пройдуть на домашній арені чинного чемпіона України.