"Дніпро" третій рік поспіль виграв Кубок України з баскетболу / fbu.ua

У Дніпрі визначився володар Кубка України з баскетболу сезону-2018/2019. БК «Дніпро» на домашній арені обіграв «Одесу» і третій рік поспіль виграв титул.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Господарі майданчика почали зустріч не найкращим чином. Якщо в першій чверті команда Дениса Журавльова пішла на перерву з відставанням у два очки, то після другої десятихвилинки воно збільшилося до 11 пунктів. У третьому ігровому відрізку «Дніпро» став набирати обертів і обіграв суперника з рахунком 20:9, скоротивши перевагу суперників до трьох очок. У фінальній чверті дніпряни нарешті вийшли вперед і, створивши комфортний гандикап, зуміли утримати його до кінця поєдинку. Таким чином матч закінчився з рахунком 74:69.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став лідер «Дніпра» Станіслав Тимофеєнко, який записав у свій актив 24 очка, а також зробив 9 підборів при 4-х втратах.

«Дніпро» – «Одеса» 74:69 (16:18, 17:26, 20:9, 21:16)

«Дніпро»: Вільховецький, Мишула (20 + 5 передач), Закурдаєв (4 + 5 підбирань), Тимофеєнко (24 + 9 підбирань + 4 втрати), Натяжко (8 + 6 підбирань) – старт; Глєбов (6 + 4 передачі), Ревзін (5), Фесенко (5 + 5 підбирань + 2 блок-шота), Сізов (2), Шундель (0 + 4 втрати).

«Одеса»: Мейсі (19 + 7 підбирань + 13 передач + 4 втрати), Щепкін (12), Пустозвонов (11 + 6 підбирань), Новіков (10), Хелманіс (2) – старт; Шеляков (11), Мартін (4 + 5 підбирань), Ткачук, Скрипець.

Нагадаємо, що в минулому і позаминулому році «Дніпро» також святкував перемогу в Кубку України. У 2018-му підопічні Дениса Журавльова обіграли у вирішальному матчі «Хімік» (78:71), а в 2017-му – «Будівельник» (86:82).