Йоханес Бьо / REUTERS

Норвезький біатлоніст Йоханес Бьо, що став переможцем Кубка світу в загальному заліку, заробив по ходу сезону рекордну суму в історії біатлону – 460 900 євро.

За його словами, він поки не знає, куди витратить свої призові.

«Так багато? Я не вірив в це, це дуже велика сума. Втім, для мене набагато важливіше за гроші те, які результати я продемонстрував. Позаду незвичайний сезон, який буває далеко не кожен рік. Як я буду розпоряджатися такою сумою? Подивимося. У мене немає ніяких фінансових керуючих – всім займаюся тільки я», – цитує слова Бьо телеканал TV2.

Нагадаємо, за підсумками сезону Йоханнес Бьо став володарем «Малих кришталевих глобусів» у всіх дисциплінах: мас-старті, гонці переслідування, спринті та індивідуальній гонці. На чемпіонаті світу в Естерсунді (Швеція) Йоханнес завоював чотири золоті медалі.

Загалом на рахунку Бьо 16 переможних гонок в сезоні, таким чином він побив рекорд француза Мартена Фуркада. Бьо в цьому сезоні вперше в своїй кар'єрі посів перше місце у загальному заліку Кубка світу.