Хімік - Київ-Баскет / fbu.ua

У Южному відбувся другий поєдинок чемпіонської серії плей-офф баскетбольної Суперліги, в якому місцевий "Хімік" приймав "столичний "Київ-Баскет". Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 92:87, повідомляє офіційний сайт турніру.

Перша половина поєдинку пройшла в рівній боротьбі, а відразу після великої перерви різкий ривок зробили київські баскетболісти, які виграли третю чверть +12. Однак підопічні Віталія Степановського на характері витягли останню чверть (+11) і перевели гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці знову краще себе проявили господарі, які виграли цей відрізок з рахунком 14:9.

У підсумку друга перемога "Хіміка" золотої серії - 92:87 (20:19, 23:23, 12:24, 23:12, 14:9). Южненці вирвалися вперед в протистоянні, яке триває до трьох перемог - 2:0. Наступна гра, яка може виявитися вирішальною в боротьбі за чемпіонське звання, відбудеться у четвер, 25 квітня в київському Палаці спорту.

"Хімік" - Київ-Баскет" - 92:87 ОТ (20:19, 23:23, 12:24, 23:12, 14:9)

"Хімік": Джонс - 25, Едвін - 19, Сидоров - 15, Павлов - 12, Марченко - 9, Войналович - 7, Рябчук - 5.

"Київ-Баскет": Петров - 23, Крік - 20, Шкарпеток - 12, Латкович - 10, Крутоус - 9, Нванкво - 8, Луценко - 3, Сандул - 2.