"Динамо-НПУ" - "Київ-Баскет" / fbu.ua

Столична баскетбольна команда "Динамо-НПУ" подвоїла перевагу в фінальній серії плей-офф жіночої Суперліги проти землячок з "Київ-Баскета". У другому поєдинку динамівки здолали суперниць з рахунком 82:63.

Про це повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Баскетболістки Володимира Рижова з перших секунд захопили ініціативу і не відпускали її до фінальної сирени. До великої перерви "Динамо" підійшло, маючи 10 очок переваги. Ще більш суттєвим відрив став після третьої 10-хвилинки. У ній володарі Кубка України збільшили різницю ще на 13 очок, фактично вирішивши долю матчу.

Одразу чотири гравці зі складу переможців набрали 10 та більше очок: Кійс (25 + 7 підбирань), Морріссет (22+9), П’янтак (12+10), Карєва (11).

У "Київ-Баскета" лише Спітковська набрала 10 очок.

Третій поєдинок фіналу суперники зіграють 5 травня у столичному СК "Меридіан". У разі перемоги "Динамо" здобуде титул чемпіона України.