Олександра Бурдова / news.cn

Українська спортсменка в категорії артистичного плавання Олександра Бурдова завоювала срібло в технічному соло на етапі Світової серії FINA в Пекіні.

Перше місце посіла Жаклін Сімоне з Канади з результатом 88,3898, в той час як Бурдова показала підсумок в 84.0224 бали. Третьою також виявилася представниця Канади Галле Пратт, повідомляє Sportarena.

Також Бурдова стала призеркою виступів у технічному дуеті в Пекіні разом з Ганною Насоновою - в українського тандему бронза.

Переможницями серед дуетів стали Жаклін Сімоне і Клаудія Хольцнер, а друге місце посіли французькі сестри Шарлотта і Лора Трембл.

Як повідомляв УНІАН, збірна України завоювала 25 нагород на етапі Кубка світу з підводного спорту, який проходив в італійському Ліньяно.