Канада - Чехія / REUTERS

Визначився другий фіналіст чемпіонату світу з хокею-2019, який проходить в ці дні в Словаччині.

Збірна Канади в півфіналі здобула впевнену перемогу над командою Чехії з рахунком 5:1. Таким чином, у фінальному матчі, який відбудеться в неділю у Братиславі, зустрінуться збірні Фінляндії та Канади.

Першу шайбу в матчі Канада - Чехія на 6-й хвилині закинув Марк Стоун. На 10-й секунді другого періоду Дарнелл Нурс подвоїв перевагу канадців. Ще за п'ять хвилин П'єр-Люк Дюбуа зробив рахунок 3:0. Після цього голкіпер чеської збірної Патрік Бартошак відправився на лавку, а його місце у воротах зайняв Павло Францоуз. Але і йому не вдалося зупинити канадців. Четверту шайбу закинув Кайл Турріс. Тома Шабо зробив рахунок 5:0, але чехи все ж зуміли відквитати одну шайбу зусиллями Томаша Зогорни.

Підсумковий рахунок - 5:1 на користь збірної Канади.

Як повідомляв УНІАН, збірна Росії - один з головних фаворитів ЧС-2019 - програла у півфіналі фінам (0:1). Таким чином, росіяни у втішному матчі за "бронзу" зіграють з Чехією.