Андрій Говоров / REUTERS

Український плавець Андрій Говоров завоював золоту медаль на першому етапі Кубка світу в сезоні, що відбувся в Токіо (Японія).

Говоров був єдиним представником України на змаганнях. Він виступав на дистанції 50 метрів вільним стилем і батерфляєм.

Саме в запливі батерфляєм українець показав результат 23,10 секунди, випередивши на одну соту секунди американця Себастьяна Сабо. Бронзову нагороду виборов ще один представник США Майкл Ендрю - 23,24 секунди.

Наступний етап Кубка світу пройде в китайському Цзінані з 8 по 10 серпня.

На минулому чемпіонаті світу з водних видів спорту Говоров вийшов до фіналу на своїй коронній дистанції, проте у медальній спробі став лише шостим.

УНІАН також повідомляв, що український плавець Романчук став срібним призером чемпіонату світу.