Бех-Романчук оновила власний рекорд / фото: НОК України

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук завоювала золоту медаль на турнірі ORLEN Copernicus Cup у польському Торуні.

Українка виступала в стрибках у довжину і в найкращій спробі показала результат 6,96 метра.

Це дозволило Бех-Романчук не тільки перемогти, але й оновити найкращий результат сезону у світі. Попередній також належав їй і був встановлений в німецькому Карлсруе - 6,93 метра.

Після двох турнірів українка лідирує в загальному заліку World Indoor Tour, набравши 20 очок.

Варто відзначити, що Бех-Романчук є срібним призером чемпіонатів світу та Європи, а також чемпіонкою Європейських ігор-2019.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що в Карлсруе золоту медаль завоювала українська легкоатлетка Ярослава Магучіх.