Ярослава Магучіх / REUTERS

Українські легкоатлетки Ярослава Магучіх і Марина Бех-Романчук виграли турнір серії World Indoor Tour в Глазго (Шотландія).

Магучіх виступала в стрибках у висоту і зуміла підкорити позначку 1,93 м, що принесло їй золоту медаль. 18-річна спортсменка зуміла зробити це з першої спроби.

До трійки найкращих також увійшли британка Бетані Партрідж (1,90 м) і литовка Айріне Пальшите (1,86 м).

Варто відзначити, що Магучіх в минулому році стала срібним призером чемпіонату світу в Досі. Її особистим рекордом є висота 2,04 м.

Стрибунка в довжину Бех-Романчук також не залишила шансів суперницям.

Українка стрибнула на 6,90 м, значно випередивши переслідувачів. Срібло дісталося шведці Бадді Саньє, яка поступилася українці 37 сантиметрів (6,57 м). У трійку увійшла американка Джазмін Соєрс (6,47 м).

Бех-Романчук продовжує лідирувати в загальному заліку World Indoor Tour.

УНІАН раніше повідомляв про те, що українські легкоатлетки зайняли весь п'єдестал на турнірі в Словаччині.