Магучіх виграла третій турнір у 2020 році / НОК України

Українським легкоатлеткам не було рівних на міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту, які пройшли у місті Банська-Бистриця (Словаччина).

Ярослава Магучіх посіла перше місце, показавши результат 1,96 м. Українка виграла вже третій турнір в цьому році, взявши таку висоту.

Друге і третє місця дісталися двом українкам - Ірині Геращенко і Юлії Левченко відповідно. Обидві дівчини взяли висоту 1,93 м, але Геращенко для цього треба було на дві спроби менше.

Варто відзначити, що 18-річна Магучіх в минулому році стала срібним призером чемпіонату світу в Досі. Її особистим рекордом є висота 2,04 м.

УНІАН раніше повідомляв про те, що українська легкоатлетка зі світовим рекордом сезону виграла турнір у Польщі.