Дейв Ейрс став героєм матчу / фото: nhl.com

У матчі регулярного чемпіонату НХЛ між "Торонто Мейпл Ліфс" і "Кароліна Харрікейнз" сталася незвичайна ситуація - майже півтора періоду у воротах гостей провів Дейв Ейрс - водій комбайна, який заливає лід на стадіоні.

Під час гри основні голкіпери "Кароліни" Джеймс Раймер і Пєтр Мразек отримали травми. За 8 хвилин до кінця другого періоду тренерський штаб був змушений звернутися до послуг екстреного воротаря.

Ним виявився колишній хокеїст, який через операцію ще 15 років тому був змушений покинути великий спорт і стати технічним співробітником. Він відповідає за льодове покриття на майданчику.

42-річний Ейрс у другому періоді пропустив два з трьох кидків, проте в третьому відбив всі сім і допоміг "Кароліні" відсвяткувати перемогу з рахунком 6:3.

"Хлопці були прекрасні. Вони сказали мені: "Просто розважся. Нам все одно, скільки голів буде пропущено. Просто насолоджуйся моментом", - зізнався Ейрс після гри.

УНІАН раніше повідомляв про те, що два хокеїсти влаштували видовищну бійку в матчі НХЛ.