Олексій Лень / REUTERS

Український центровий "Сакраменто" Олексій Лень набрав 15 очок у матчі НБА проти "Торонто".

Українець провів на паркеті майже 15 хвилин, за які записав собі в актив 15 очок і зробив 7 підбирань, 2 блок-шоти та 1 асист.

Для Леня це рекордна результативність у складі "Сакраменто" з моменту переходу з "Атланти", який відбувся на початку лютого.

Команда українця при цьому програла з рахунком 113:118. Відеоогляд матчу опублікував YouTube-канал MLG Highlights.

Ще один українець Святослав Михайлюк зіграв за "Детройт" в поєдинку з "Нью-Йорк Нікс" (84:96) і за 26 хвилин набрав 9 очок, а також здійснив 5 підбирань.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що Лень влаштував розборки з суперником у матчі НБА.