Магнус Карлсен і Сергій Карякін / Reuters

У Нью-Йорку стартував матч за світову шахову корону, де в першій партії норвежець Магнус Карлсен і росіянин Сергій Карякін зіграли внічию, повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації шахів.

Карлсен, який грав білими, застосував новинку вже на 6-му ходу, після чого суперники грали "на два варіанти" - перемога білих або нічия. Карякін зумів звести партію внічию.

Таким чином, рахунок в матчі став - 0,5:0,5 очка.

Матч у Нью-Йорку триватиме 12 партій із класичним контролем часу, або до того моменту, поки один з гросмейстерів не набере 6,5 очок. У випадку нічиєї (6:6) в останній день відбудеться тай-брейк.

Карякін народився у Сімферополі у 1990-му році і до липня 2009 року (19 років) представляв Україну. Потім отримав громадянство РФ і став виступати під прапором цієї країни.