У Тернополі відбулися урочистості з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану (Фото)

18:46, 12 лютого 2019
Тернопіль
390 0
фото прес-служби ТОДА

«Сьогодні ми згадуємо не дуже приємні миті нашої історії, коли ми були у складі імперії. Очевидно, що війна, яка почалася у 1979 році – це не просто подія для тогочасного суспільства. Це трагедія для багатьох українських родин, чоловіки яких мали виконувати свій обов’язок, захищаючи своє життя на чужій території. Події, які відбувалися тоді, залишилися у нашій свідомості до сьогодні. Я пам’ятаю своїх сусідів, які теж йшли на війну, як ми проводжали та зустрічали. Понад 2700 хлопців воювали за тисячі кілометрів від української землі. З них 46 – загинули. Ми маємо зробити все, щоб пам’ять про цих хлопців збереглася у наших серцях», – звернувся до присутніх Барна.

фото прес-служби ТОДА

Також очільник області подякував воїнам-афганцям, які тепер захищають українську землю і тим, хто підтримує українську армію волонтерською діяльністю.

«Та справа, яку ви зробили тоді і те, що ви робите сьогодні – це ваш неоціненний внесок. Дякую вам за те, що вчите цінувати свою державність і захищати свою землю», – сказав голова ТОДА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter