Голова ТОДА обговорив з послом Ізраїлю в Україні можливості розширення експортних поставок сільгосппродукції (фото)

15:05, 12 березня 2019
Тернопіль
112 0
Фото прес-служби ТОДА

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, про це йшлося під час зустрічі посла держави Ізраїль в Україні Джоела Ліона з головою облдержадміністрації Степаном Барною.

Як наголосив Барна, Тернопільщина – це регіон з домінуючою часткою аграрного виробництва, а також переробної і харчової промисловості.

Фото прес-служби ТОДА

«Тому нам цікаві такі перспективні напрямки співпраці з державою Ізраїль як розширення експортних поставок продукції сільського господарства. У 2019 році це можуть бути олійні культури, деревина. Щодо реалізації інвестиційних проектів, то маємо пропозиції щодо будівництва підприємства для зберігання та переробки насіння олійних культур на базі ПП Науково-виробниче об’єднання «Енергоощадні технології» та будівництва елеваторів для зберігання та переробки зерна з подальшим експортом в Ізраїль», – зауважив голова ТОДА.

У свою чергу Ліон зазначив, що Ізраїль є одним із головних торговельних партнерів України в регіоні близького Сходу та зацікавлений в українській продукції.  

Фото прес-служби ТОДА

«Нещодавно держава Ізраїль підписала з Україною Угоду про вільну торгівлю. В рамках угоди у двосторонньому порядку скасовуються ввізні мита для 80% українських та 70% ізраїльських промислових товарів. Дана угода принесе багато переваг і вашому регіону, бо передбачається скасування мита на сільськогосподарську продукцію. А це означає, що інвестори матимуть додаткові стимули для розміщення в Україні виробництва з вищою доданою вартістю. Основне поле для діяльності також розглядаємо сільське господарство», – поінформував посол.

Минулого тижня Барна побував в Ізраїлі з робочим візитом у складі делегації Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій. В рамках поїздки відбулися зустрічі з Президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном, спікером Кнесету Йоелем Едельштейном та іншими урядовцями.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter