На Міжнародному інвестиційному форумі Тернопільщина презентуватиме проекти у сфері туризму, АПК та енергозбереження

15:14, 18 травня 2016
Тернопіль
84 0

На Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest – 2016», який відбудеться 19-20 травня, Тернопільська область презентуватиме проекти у сфері туризму, АПК та енергозбереження.

тернополь / wikimedia.org

Як повідомили УНІАН у прес-службі облдержадміністрації, форум проходитиме на базі торговельно-розважального центру «Подоляни» у Тернополі та Збаразького замку у Збаражі.

Очікується, що участь у ньому візьмуть 25 делегацій з 18 країн світу. Також запланована участь близько 10 міжнародних донорських організацій.

Читайте такожТернопільщина розраховує з допомогою інвестиційного Форуму розігріти інтерес до області

Під час пленарного засідання Тернопільська область презентує успішні діючі проекти (ТзОВ «СЕ Борднетце Україна», ПрАТ «Тернопільський молокозавод», ТзОВ «Бучачагрохлібпром»). Також буде представлено 7 інвестиційних проектів у сфері туризму, 6 – в галузі АПК, 8 – у сфері енергозбереження. Презентуватимуть свої можливості і 4 об`єднані територіальні громади Тернопільщини.

«Наше завдання – налагодження контактів між бізнесом і партнерами з інших країн. Ми очікуємо близько 450 представників бізнесу, з них близько 100 – іноземців. Для нас – це можливість презентувати свій потенціал», - зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter