З Тернопільщини у 2016 році на розвиток армії надійшло більше 140 млн гривень у вигляді податків

12:59, 25 січня 2017
Тернопіль
48 0

Платники податків Тернопільщини у 2016 році сплатили 141,8 млн грн військового збору, що становить 108,3% прогнозного показника. 

Ілюстація / REUTERS

Як повідомив УНІАН начальник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, додатково надійшло 10,8 млн грн.

Порівняно з 2015 роком надходження військового збору зросли на 14,4% або на 17,8 млн грн.

«Серед основних чинників позитивної динаміки сплати військового збору – зростання мінімальної заробітної плати, результати заходів з протидії "конвертним" розрахункам та легалізація найманих працівників, адже, як відомо, військовий збір сплачується з легальних доходів», – зазначив Комендат.

Читайте також44-та артбригада отримала майже 50 тисяч гривень допомоги від райдержадміністрацій Тернопільщини

Він додав, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт, сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт та низку інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter