этот материал доступен на русском

Українцям дозволили возити велосипеди в поїздах "Інтерсіті", але тільки в розібраному вигляді

13:55, 24 травня 2019
Новини туризму
145 0
УЗ дозволила перевозити велосипеди в поїздах "Інтерсіті" / фото УНІАН

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» дозволила провозити велосипеди в поїздах "Інтерсіті" та "Інтерсіті +" в розібраному вигляді. Про це повідомив керівник компанії Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також"Укрзалізниця" запустить здвоєний склад поїздів Бориспільського експреса

«Тепер перевозити велосипеди можна не лише в нічних поїздах, а й в "Інтерсіті" та "Інтерсіті+". Наша внутрішня бюрократія вимагає такі рішення підтверджувати документально - телеграму відповідним підрозділам відправлено», - написав він.

При цьому Кравцов зазначив, що компанія є заручниками ситуації, коли швидкісні потяги спроектовані без технічної можливості для перевезення велосипедів.

«І це проблема. Але виходимо з ситуації так: велосипеди розбираємо і правильно пакуємо. Окрему плату за перевезення не беремо. Така сама процедура і в нічних поїздах. Правила вже є на сторінці «Укрзалізниці», - зазначив він.

При цьому на сторінці «Укрзалізниці» повідомляється, що велосипеди також можна перевозити у вагонах регіональних поїздів на спеціально обладнаних для цього місцях за умови оплати як за 20 кг багажу.

«В електричках велосипеди можна перевозити у складеному вигляді (на ходу) за умови розміщення в тамбурі (не більш як 1 велосипед на тамбур) або в місцях, призначених для розміщення велосипедів. У приміському сполученні вартість перевезення одного велосипеда відповідає вартості повного квитка», - йдеться в повідомленні.

Довідка УНІАН. «Укрзалізниця» - публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, що здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter