Ілюстрація / REUTERS

У Міністерстві охорони здоров'я оприлюднили перелік країн «червоної» та «зеленої» зон за показниками поширення COVID-19.

Відповідний список держав із значним поширенням COVID-19 станом на 31 липня опублікований на сайті МОЗ.

Так, згідно з даними МОЗ, відповідний список формується за двома показниками: кількість хворих на 100 тис. населення та приріст нових хворих.

Читайте такожУкраїна змінила правила в'їзду для іноземців та українців, які повертаються з-за кордону

До переліку країн «червоної» зони, зокрема, входять Сполучені Штати Америки, Ізраїль, Бразилія, Чорногорія, Вірменія, Казахстан, Молдова, Румунія, Сербія, Швейцарія, Канада, Франція, Польща, Німеччина, Чехія, Киргизстан, Японія та десятки інших країн.

До списку держав «зеленої» зони увійшли: Швеція, Португалія, Білорусь, Хорватія, Велика Британія, Єгипет, Італія, Греція, Шрі-Ланка, Естонія, Латвія та інші.

Як повідомляв УНІАН, 29 липня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що з 1 серпня в Україні змінюють підхід до формування переліку країн «червоної» та «зеленої» зон за показниками поширення коронавірусу.

За його словами, раніше належність країни до тієї чи іншої зони визначалася за кількістю активних хворих у тій чи іншій країні, а з 1 серпня в Україні використовуватимуть європейську систему розподілу країн за двома показниками - приріст нових хворих на COVID-19 та загальний відсоток хворих на COVID-19.

Країна потраплятиме до «червоної» зони, якщо у ній показник приросту хворих на COVID-19 за останні 14 днів перевищуватиме такий показник в Україні та якщо відсоток інфікованих коронавірусом у тій чи іншій країні за останні 14 днів, у порівнянні з минулими двома тижнями, буде перевищувати 30%.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.