этот материал доступен на русском

Майже половина українців готові підтримати автономію ОРДЛО у складі України заради припинення вогню – опитування

13:51, 25 червня 2019
Війна
4853 5
Частина українців допускає можливість автономії ОРДЛО / фото УНІАН

Майже половина українців підтримала б рішення про надання автономії у складі України територіям окупованого Донбасу заради припинення вогню.

Читайте такожУкраїнців найбільше турбує припинення вогню на Донбасі, зростання тарифів та повернення політв'язнів - опитування

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать презентовані на прес-конференції в Києві результати опитування, проведеного 13-19 червня центром “Соціальний моніторинг” та Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка.

За результатами опитування, 49,5% українців підтримали б рішення про надання автономії у складі України непідконтрольним територіям Донецької та Луганської областей для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту на Донбасі (впевнені, що підтримали б - 20,4%, скоріше підтримали б - 29,1%), не підтримали б - 30,7% (впевнені, що не підтримали б - 17,5%, скоріше не підтримали б - 13,2%). 19,8% зазначили, що їм важко відповісти на це питання.

***Опитування з 13 по 19 червня проводили центр “Соціальний моніторинг” та Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка серед населення України віком від 18 років. Загалом у дослідженні взяли участь 3013 респондентів. Стандартна похибка - 1,8%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter