Арестович заявив, що без далекобійних ракет контрнаступ ЗСУ "затопить" море крові / УНІАН

Колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович передбачив "фатальні" втрати для Збройних сил України у разі, якщо Захід не підтримає контрнаступ українських сил далекобійними ракетами.

Про це він заявив в ефірі каналу LRT Television, вказавши, що без відповідної допомоги на полі бою проллється "море крові". 

"Якщо ми будемо мати такі засоби, то зможемо успішно наступати навіть не дуже підготовленими військами. В іншому випадку навіть підготовлена піхота буде лити море крові", - сказав він.

Арестович зазначив, що партнери поки що не ведуть дискусій про постачання далекобійної зброї Україні, хоча саме вона є "ключовою". Зараз на порядку денному інші рішення, про які більш детально стане відомо на липневому саміті НАТО у Вільнюсі.

"За всією видимістю, підготовлюваний контрнаступ не буде останнім, тому нам потрібна буде допомога для наступного", – додав він. 

Президент Зеленський закликав партнерів дати більше зброї

Нагадаємо, що нещодавно тему майбутнього контрнаступу Збройних сил України прокоментував президент країни Володимир Зеленський.

Він заявив, що запорука успіху української армії на полі бою - це більше зброя з боку Заходу. Саме з цієї причини бійці ЗСУ не можуть рушити в бій. Лідер країни зазначив, що щодня ворог використовує втричі більше боєприпасів, ніж Україна - цю різницю потрібно максимально скоротити.

Нагадаємо, що наразі ВСУ очікують постачання далекобійних американських ракет ATACMC - вони здатні завдавати ударів дальністю в 300 кілометрів. З їх допомогою армія України зможе стріляти в тил росіянам. 

Вас також можуть зацікавити новини: