Ягун вірить у швидке звільнення Херсона від окупантів / censor.net

Українські захисники поступово просуваються вперед на херсонському напрямку, намагаючись утримати звільнені населені пункти. Окупанти в Херсонській області мають хиткі позиції, оскільки притиснуті до правого берега Дніпра.

Про це заявив генерал-майор запасу СБУ, директор Агентства з реформування сектору безпеки Віктор Ягунов, передає "Апостроф".

"Наші намагаються утримати ті позиції, які у нас є. Потроху просуваються на деяких ділянках і намагаються утримати ті позиції, які вже були звільнені. Я сподіваюся, що ця підготовка до можливих широкомасштабних дій на півдні призведе до звільнення Херсона. Річ у тому, що сама позиція окупанта на херсонській землі саме на правому березі Дніпра дуже хитка. Вони це розуміють і всіма силами намагаються утримати ситуацію", - пояснив Ягун.

Експерт пояснює, що росіяни не планували зупинятися на Херсоні. Тепер же їх невпевнена позиція грає на руку українській армії.

"У них була така ідея, що вони пройдуть Миколаїв і вийдуть в Одесу. А зупинившись на Херсоні, фактично притиснуті до правого берега Дніпра, вони в дуже незручному становищі. І саме це наші війська активно використовують. Я сподіваюся, що це призведе до повного звільнення якщо не всієї Херсонщини, то принаймні убезпечить Криворізький напрямок і звільнить обласний центр від окупанта", - підкреслив генерал.

Раніше нардеп-"кіборг" Роман Костенко пояснивши, що відбувається в Херсонській області. За його словами, дії Збройних сил України під Херсоном не можна назвати контрнаступом. Українські бійці все ще не отримали необхідну кількість озброєння.

При цьому в Силах оборони півдня України закликали не коментувати контрнаступ на Херсонщині попереду військового командування.