Загинула Ірина Цибух / фото Facebook/Iryna Tsybuh

На війні в Україні загинула 25-річна парамедик Ірина Цибух з позивним "Чека".

Про це повідомляється на сторінці Медичного Добровольчого Батальйону Госпітальєри у соціальній мережі Facebook. Зазначається, що це сталося у середу, 29 травня, під час ротації на Харківському напрямку.

"За кілька днів до свого Дня Народження. 01.06.1998 - 29.05.2024. У нас немає слів. Ніхто досі не вірить в те, що сталося. Це невимовний біль та неймовірна втрата не тільки для батальйону - для всієї України", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Що відомо про Ірину Цибух:

Колишня медійниця Суспільного почала волонтерити ще до початку повномасштабного вторгнення. Також у своїй суспільній діяльності вона багато говорила про політику пам’яті.

В інтерв'ю ELLE  у липні 2022 року дівчина розповіла, що зустріла ранок 24 лютого в Краматорську, де мала презентувати свій фільм про дітей у селах Донеччини та Луганщини. 

"Я така ж молода дівчина, як будь-яка у Франції чи Іспанії. Ми відрізняємося тільки тим, що на нашому кордоні тоталітарний режим, котрий напав на країну, яку я дуже люблю. Мені подобається подорожувати, але жити я хочу тут. І тому я захищаю свою країну, тому й готова померти, щоб мати волю у своїй країні", - казала вона.

Вас також можуть зацікавити новини: