Маріуполь зруйнований окупантами

Росія з особливою жорстокістю руйнує житлові будинки та об'єкти інфраструктури в Маріуполі Донецької області. Це місто, судячи з усього, сильніше за інших постраждало в Україні через повномасштабне вторгнення РФ.

Повідомляється, що в місті окупанти могли вбити понад 20 тисяч мирних жителів. Для приховування слідів вбивств РФ пригнала до Маріуполя мобільні крематорії.

Слідкуйте онлайн за тим, що відбувається сьогодні, 21 травня, в Маріуполі на тлі російської агресії:

15:33 Українців просять не розповсюджувати відео із захисниками "Азовсталі" від пропагандистів.

14:52 У заблокованому Маріуполі окупанти хочуть використовувати морський порт - Генштаб.

14:25  в Маріуполі почали роботу 7 мусоровозів замість 34, які були до війни. Однак поки вивозять лише сміття з завалів. Битове сміття продовжує накопичуватись на вулицях міста. Запах та наслідки гнііння чутно скрізь. Місто очікує на навалу щурів, тарганів і хвороб.

13:55 Замість відділення "Нової пошти" тепер морг. Дуже показовий знімок.

12:57 До нашого муніципального центру "ЯМаріуполь. Дніпро" завітала "Друга ріка". До того ми бачились на День Незалежнлсті в 2021 році. Тепер поки зустрічаємось в евакуації. Але вже скоро зустрінемось дома. Без сумнівів.

11:31 Зеленський прокоментував евакуацію українських захисників з "Азовсталі".

11:04 Генштаб повідомив про орієнтовні втрати росіян під час війни з Україною:

10:17 У Маріуполі окупанти невдало відновили спроби водопостачання – місто знову заливає вода на вулицях, - Андрющенко.

06:16 Стало відомо, що росіяни можуть завищувати кількість евакуйованих бійців з "Азовсталі".

"Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що з початку евакуації "Азовсталь" покинули майже 2000 українських бійців, тоді як Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) повідомив, що він зареєстрував тільки "сотні" українських військовополонених", - зазначають аналітики.

00:59 У Донецькій області російські окупанти вбили ще трьох мирних жителів. Загиблі проживали в Лимані, Новоселівці та Сосновому.

Вас також можуть зацікавити новини: