Іван Киричевський назвав серйозну проблему російської окупаційної армії / колаж УНІАН з фото ua.depositphotos.com і скріншоту

Втрати ворога серед офіцерів середньої ланки не дозволяють супротивнику здійснювати наступальні дії великими з'єднаннями.

Противники можуть загнати в одну точку 100 танків, але наступати ними не здатні, поділився військовий експерт Defence Express Іван Киричевський у коментарі Liga.net. За словами аналітика, вороги формально можуть перекинути кудись з'єднання, яке має статус танкового полку, "але якби вони були здатні наступати їм на полі бою - нам були б кранти".

За його словами, росіяни не можуть здійснювати наступальні дії великими з'єднаннями, оскільки у них немає можливості координувати операції на полі бою. Киричевський підкреслив, що українські воїни вибили кадровий кістяк офіцерів РФ середньої ланки.

Відео дня

"У них вистачає командирів взводів і рот. Генерали, які можуть віддати команду, - їх хоч стріляй, хоч саджай, - теж є. А середньої ланки - немає. Вони можуть організовано в атаку послати не більше роти", - пояснив Киричевський.

Важливі втрати ворога на 21 червня 2024 року - сьогодні це варто прочитати

Росіяни вже тривалий час намагаються наступати на низці напрямків в Україні, зокрема, на початку травня активізували наступальні дії на Харківщині, захопили кілька прикордонних населених пунктів, але зазнали серйозних втрат і в живій силі, і в техніці.

Варто зазначити, що загальні втрати ворога на 21 червня 2024 року в живій силі такі - ліквідовано приблизно 531 980 противників. Крім того, Росія вже втратила близько 8 001 танка.

Вас також можуть зацікавити новини: