Літак Су-57 супротивника не підлягає ремонту, дізналися журналісти / колаж з фото Міноборони РФ і flickr.com/bwjones

Авіаційні втрати ворога зросли - уражений внаслідок дронової атаки новітній російський літак Су-57 "не вдасться відремонтувати".

Такою інформацією, отриманою від джерела в російських повітряно-космічних силах, поділилася "Кремлевская табакерка" в Telegram. "Фахівці намагалися щось виправити. Відремонтувати Су-57 не вдасться. Там залишилися цілі деталі, їх використовують для ремонту інших літаків", - наголошується в повідомленні.

Джерело у ПКС Росії визнало, що країна-агресор втратила борт.

Відео дня

Важливі втрати ворога на 20 червня 2024 - що потрібно знати

У Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили, що на російському аеродромі "Ахтубинськ", що розташований в Астраханській області Росії на відстані понад 590 кілометрів від фронту, 8 червня було уражено ворожий винищувач Су-57. За попередніми даними, супротивник також міг зазнати втрат у живій силі.

Аналітик, авіаційний експерт Костянтин Криволап зазначав, що це не борт 5 покоління і навіть не літак покоління 4++. Експерт також говорив, що у РФ є близько десятка Су-57, а виробляти нові вони не здатні через санкції.

Варто зазначити, що від початку повномасштабного вторгнення на українську землю авіаційні втрати ворога на 20 червня 2024 року такі: ліквідовано 359 літаків і 326 вертольотів.

Вас також можуть зацікавити новини: