Український воїн повідомив про ліквідацію ворожих полковників / колаж УНІАН з фото ua.depositphotos.com та 53 ОМБр ім. князя Володимира Мономаха

Втрати ворога на 25 червня 2024 року серед офіцерського складу серйозно збільшилися, зокрема, ліквідовано двох полковників супротивника - Олексія Ляпіна (прізвисько "Звєзда") і Володимира Ненастьєва, який командував батальйоном "Барс-14".

"Мінусовано" також підполковника Григорія Праська і трьох лейтенантів - Михайла Жарова, В'ячеслава Саннікова і Саліма Сунгурова, повідомив український офіцер Анатолій Штефан, відомий під позивним "Штірліц", у своєму Telegram-каналі.

"...успішно демобілізовані: молодший лейтенант Задорожнов Микола; молодший лейтенант Світнєв Олександр; молодший лейтенант Богданов Олексій", - додав захисник нашої країни.

Відео дня
"Штірліц" назвав імена "мінусованих" офіцерів супротивника / колаж з t.me/a_shtirlitz

Важливі втрати ворога на 25 червня 2024 року - сьогодні це варто знати

Росіяни намагаються рухатися вперед на низці напрямків в Україні, отримують гідну відповідь від українських воїнів і зазнають втрат, зокрема, у живій силі. Загальні втрати ворога на 25 червня серед особового складу нараховують уже приблизно 536 840 загарбників.

Військовий експерт Defence Express Іван Киричевський сказав, що наші бійці вибили ворожий кадровий кістяк - російських офіцерів середньої ланки, і тому окупанти не можуть здійснювати наступальні дії великими з'єднаннями.

Вас також можуть зацікавити новини: