этот материал доступен на русском

"Укроборонпром" показав модернізований танк Т-64 (фото, відео)

10:36, 11 лютого 2019
Зброя
1970 0
 Т-64 - основна бойова машина бронетанкових підрозділів українського війська / фото Укроборонпром

ДП "Харківський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", на постійній основі посилює українське військо модернізованим танком Т-64 зразка 2017 року.

Під час модернізації Т-64 отримав розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації та нового динамічного захисту, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

Під час модернізації у бойову машину інтегруються сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її змін, що дозволяє значно зменшити час та витрати для їхньої інтеграції у системи бойової машини.

Читайте такожЗСУ ще жодного разу не застосовували Javelin на фронті - Порошенко

Завдяки високоякісним комплектуючим вони мають високу стійкість до світлових завад та забезпечують роботу при складних умовах, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад у інфрачервоному діапазоні.

Водночас, у прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

фото Укроборонпром

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу "ударне ядро".

Т-64 зразка 2017 року оснащуються системами супутникової навігації від Держпідприємства "Орізон-Навігація". Цей навігаційний комплекс працює у автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі "онлайн" обмінюватись надійно зашифрованими даними. Дані про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями "Либідь К-2РБ", які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 кілометрів.

Таким чином, модернізація Т-64 до зразка 2017 року дозволяє значно розширювати його бойові можливості, а час, який необхідний для інтеграції нового оснащення, дозволяє проводити її під час звичайного поточного ремонту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter