Вогневі випробування пройшли успішно \ ukroboronprom.com.ua

 В Україні успішно випробували вітчизняні авіаційні некеровані ракети РС-80 для потреб Міністерства оборони України.

Читайте такожУкраїнським військовим передали 9 відремонтованих бронетранспортерів (фото)Про це повідомляє прес-служба держконцерну «Укроборонпром».

«ДАХК (Державна акціонерна холдингова компанія) «Артем» завершила випробування першої партії некерованих авіаційних ракет РС-80, виготовлених для потреб державного замовника – Міністерства оборони», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вогневі випробування пройшли успішно, підтвердивши відповідність продукції технічним вимогам та високим стандартам якості.

Вироби готові до дострокової передачі замовнику. В компанії очікують збільшення державного замовлення на даний перспективний вид боєприпасів.

Ракета PC-80

PC-80 – некерований реактивний снаряд повітряного базування з кумулятивно-осколковою бойовою частиною. Призначений для ураження броньованих цілей, танків, бронетранспортерів, САУ, а також неброньованих наземних цілей, ракет, пускових установок, радіолокаційних станцій, літаків на стоянках, живої сили противника, фортифікаційних споруд та інших цілей.

Ракети РС-80 можуть застосовуватися не тільки для комплектації авіації, а також у складі озброєння перспективних наземних платформ, і навіть на десантно-штурмових катерах.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram