Трамп подякував Меркель за обіцянку збільшити витрати на оборону і лідерство у підтримці НАТО

01:27, 18 березня 2017
Світ
333

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп знову закликав країни-члени Організації Північноатлантичного договору (НАТО) збільшити витрати на оборону до 2% валового внутрішнього продукту.

Ангела Меркель і Дональд Трамп / REUTERS

Про це він сказав на спільній прес-конференції з канцлером Федеративної республіки Німеччина Ангелою Меркель у Вашингтоні.

“Я знову підтвердив канцлеру Меркель мою рішучу підтримку НАТО, а також необхідність нашими союзниками з НАТО сплачувати справедливу частку витрат на оборону. Багато країн заборгували величезні суми у минулі роки, і це дуже несправедливо по відношенню до Сполучених Штатів. Ці країни повинні сплатити те, що заборгували”, - наголосив Трамп.

Читайте такожТрамп запевнив Меркель у чіткій позиції щодо підтримки НАТО

При цьому він повідомив, що під час зустрічі з Меркель він подякував їй за оголошене Німеччиною зобов’язання збільшити витрати на оборону, а також за намір виконати вимогу щодо досягнення рівня цих витрат до 2% ВВП.

Також Трамп подякував Меркель за її лідерство у підтримці Альянсу та за зусилля, які ФРН робить для покращення ситуації в Афганістані.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter