Кузьмінов був убитий 13 лютого в Іспанії / скріншот

Російський військовий льотчик Максим Кузьмінов міг бути убитий після того, як його вистежили через його безрозсудний спосіб життя на Коста Бланці в Іспанії, пише The Times.

Зазначається, що іспанська поліція з'ясовує, чи зіграла роль російська мафія і московські спецслужби у смерті льотчика та чи були вони попереджені про його присутність в Іспанії через його регулярну участь в бійках, вживання наркотиків і зустрічі з повіями.

Також вказується, що поліція розслідує вбивство, оскільки все частіше звучать твердження про російську шпигунську діяльність в Іспанії.

Відео дня

Тіло Кузьмінова виявив доглядач будинку в пандусі комунального гаража житлового комплексу "Ла-Кала", звідки нападники втекли на автомобілі жертви. Як пише видання, в цьому комплексі проживають росіяни і українці. Сусіди розповіли поліцейським, що, хоча вони і погано знали Кузьмінова, вони бачили, як він "працював на будівництві в цьому районі".

Російський льотчик Максим Кузьмінов - подробиці вбивства

Нагадаємо, про те, що російський льотчик Кузьмінов був убитий в Іспанії, стало відомо ввечері 19 лютого. Цю інформацію підтвердив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Відомо, що у серпні 2023-го Кузьмінов в рамках спецоперації українського ГУР перегнав в Україну військовий вертоліт Мі-8. Разом з пілотом на борту були два члени екіпажу, які не знали, куди насправді вони летять.

Вас також можуть зацікавити новини: