Командувач КФОР відвідав українських миротворців у Косово

18:00, 21 березня 2013
Військо
0 0

Командувач КФОР німецький генерал-майор Фолкер Хелбауер з робочим візитом відвідав військову базу «GATE 1» на півночі Косово, куди кілька днів тому перебазувалися українські військовослужбовці зі складу чотирьох спеціальних взводів національного контингенту в Косово з військової бази «Nothing Hill».

Загальне командування здійснює заступник командира з виховної роботи майор Олександр Жолудь. Йому також тимчасово підпорядкований вірменський взвод, який виконує завдання щодо підсилення групи швидкого реагування.

Командувач КФОР ознайомився з ходом виконання нових завдань щодо перевірки маршрутів перетинання адміністративно-розмежувальної лінії.

Командир національного контингенту підполковник Ілля Федоренко розповів командувачу про ставлення місцевого населення до військовослужбовців КФОР, а також про ті завдання, які виконує особовий склад контингенту, та ознайомив із умовами служби та відпочинку українських військовослужбовців на базі.

Командувач КФОР, який сам більшу половину своєї служби командував повітрянодесантними підрозділами та з’єднаннями Бундесверу, дав схвальну оцінку українським військовослужбовцям.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter