П'ятниця,
24 лютого 2017

Наші спільноти

Довгий став представником УСПП в Раді

Народний депутат, член економічного комітету Верховної Ради Олесь Довгий представлятиме інтереси українського бізнесу в парламенті.

УНІАН
Олесь Довгий / УНІАН


 

 Таке рішення прийнято на з'їзді Українського союзу  промисловців і підприємців. Повідомляється також, що кандидатуру нардепа підтримали в Федерації роботодавців України.

За словами Олеся Довгого, уже найближчим часом запрацює офіс бізнес-представника.

«Цей офіс буде інструментом комунікації між бізнесом і законодавчим органом. Його головне покликання – стимулювати реформи в Україні. Ця організація матиме потужний аналітичний центр для збору й обробки інформації, інтернет-майданчик для обговорення актуальних ініціатив, громадську приймальню. Це буде не лише віконце для прийому скарг. Перш за все, кожний підприємець зможе особисто взяти участь у створенні законів», - розповів депутат.

Олесь Довгий також зазначив, що його головна мета як бізнес-представника - мобілізувати парламент на проведення реформ, які сьогодні необхідні українському бізнесу та економіці в цілому.

УСПП підготував антикризову програму для Нацкомітету промислового розвитку при Кабміні

“Я став співавтором багатьох законодавчих ініціатив, спрямованих на дерегуляцію та покращення бізнес-клімату. Цю тенденцію необхідно підтримувати і збільшувати темпи. Адже, по-перше, робиться недостатньо. По-друге, робиться без врахування думки бізнесу”, - заявив Довгий.

“Я вірю в те, що реальним показником ефективності діяльності влади мають стати кількість збудованих сучасних заводів, кількість нових робочих місць та обсяги створеної в Україні додаткової вартості”, – наголосив нардеп.

Нагадаємо, що рішення створити офіс представника українського бізнесу у Верховній Раді було ухвалено 28 жовтня на засіданні Антикризової ради громадських організацій, яка схвалила проект Антикризової програми спільних дій влади та бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Підприємництво

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку