Руслана роздала рекордну кількість автографів (Фото)

13:45, 28 серпня 2007
Культура
21 0

У Львові відбулася велика концертна акція за участю Руслани

25 серпня у Львові відбулася велика концертна акція до Дня Незалежності за участю Руслани, Ал Ді Міоли та «Піккардійської терції».

25 серпня з нагоди Дня Незалежності у Львові на площі перед Ратушею відбулася велика концертна акція за підтримки компанії мобільного зв’язку МТС, у якій взяли участь Руслана та симфонічний оркестр «Леополіс», вокальна формація «Пікардійська терція» та один з найбільш знаних та впливових гітаристів світу, відзначений усіма існуючими нагородами серед рокової та джазової гітарної музики, Ал Ді Меола.

Акція привернула увагу багатьох представників ЗМІ, в першу чергу, складом артистів та своїм культурним значенням.

Нова відкрита сцена європейського рівня, створена спеціально для проведення концерту, дозволила вмістити великий склад симфонічного оркестру на спеціальному майданчику, а також розташувати велику та зручну VIP-зону.

Руслана постала перед публікою у несподіваному для всіх і фаховому для себе амплуа – диригента симфонічного оркестру, з прем’єрою фентезі-сюїти, яка тривала 18 хвилин. Не дивлячись на те, що концерт мав суто академічний характер, співачка виконала декілька своїх хітів, а в якості ексклюзиву – ліричну баладу з нового альбому.

Після завершення свого виступу та інтерв’ю співачка затрималась за сценою, щоб роздати автографи всім бажаючим. Прихильники не відпускали співачку протягом цілої години. Охорона ледь стримувала натовп.

Марія Петрів

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter